Bayrak Direği İmalatı 0551 268 37 37

Bayrak Diregi 1 228x300, Bayrak Direği / Bayrak Direği İmalatı
Bayrak Direği

Bayrak direği, özellikle dış mekanlarda kullanıldığından dolayı çeşitli hava şartlarına uyum sağlaması gereken bir üründür. Üretim malzemesi olarak muhakkak ki sağlam ve paslanmaz bir maden kullanılmalıdır. Bayrak direği imalatı yaparken bu hususlara dikkat edilmeli ve fiziki şartlara uyacak şekilde sağlam bir tasarım yapılmalıdır.

Dev Direk, Türkiye’nin her tarafına direk imalatı ve satışı yapmaktadır. Bayrak direği, flama direği, kollu flama direği, döner kollu flama direği, duvar bayrak direği, iç mekan flama direği gibi direk modellerinin imalatını ve satışını yapan firmamız istenilen ölçülerde üretim gerçekleştirmektedir.

Dev Direk bayrak direği satışı işini; ankraj malzemeleri, montaj dübelleri ve somunları ile birlikte anahtar teslimi şeklinde yapmaktadır.

Paslanmaz Bayrak Direği

Firmamız, bayrak direklerini 304 kalite paslanmaz çelik ve galvanizden imal etmektedir. Çelikler, bünyesinde barındırdığı paslanmaz özelliği sayesinde korozyona karşı son derece yüksek direnç göstermektedir ve bu nedenle çeşitli alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. Üretimini yaptığımız çelik bayrak direği boyutları:

 • 5 metre bayrak direği,
 • 6 metre bayrak direği,
 • 7 metre bayrak direği,
 • 8 metre bayrak direği,
 • 9 metre bayrak direği,
 • 10 metre bayrak direği,
 • 11 metre bayrak direği,
 • 12 metre bayrak direği ve
 • 15 metre bayrak direği şeklinde beş ile on beş metre arasında değişmektedir.

On beş metreye kadar olan bayrak direklerimiz genellikle okul, hastane, otel, kamu binası, resmi kurum, fabrika, özel sektör işletme, vb. yerlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik bayrak direklerimiz sağlam ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle saydığımız bu alanlarda en çok tercih edilen bayrak direği bu çelik direklerdir.

Galvaniz Bayrak Direği

Galvaniz ise, çeşitli madenlerin çok daha uzun süreli olarak kullanılması için yapılan bir uygulamadır. Sıcak daldırma galvaniz işlemiyle elde ettiğimiz galvaniz bayrak direkleri 100 yıl ömre sahiptir. Galvaniz bayrak direği olarak ürettiğimiz direklerin boyutları:

 • 20 metre bayrak direği,
 • 25 metre bayrak direği,
 • 30 metre bayrak direği,
 • 35 metre bayrak direği,
 • 40 metre bayrak direği,
 • 45 metre bayrak direği ve
 • 50 metre bayrak direği şeklindedir.

Bu yüksek bayrak direkleri oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Şehir meydanlarında, askeriyelerde, dağlarda, tepelerde ve organize sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır.

İçten İpli Bayrak Direği

Bayrak direklerimiz içten ipli şekilde üretilmektedir. İçerden ipli sistemli bayrak direkleri olarak da bilinen bu özellikteki direkler, bayrak ipini borunun iç kısmına gizleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Rüzgar Yönünde Sonsuz Döner Bayrak Direği

Bayrak direklerimizi rüzgar yönünde sonsuz kere dönebilecek şekilde tasarlamaktayız. Bu sistem sayesinde direklere çekilen bayrak rüzgarın etkisiyle direğe dolanmaz, takılmaz ve buruşmaz. Rüzgarın estiği yöne doğru güzelce dalgalanır.

Menteşeli Bayrak Direği

Üretimini yaptığımız bayrak direklerinin montajı oldukça kolaydır. Çünkü menteşeli bayrak direği alt zemin kısmında bulunan menteşeli taban flanşı sayesinde montaj ve demontaj kolaylığı sağlanmaktadır. Ayrıca bayrak direği imalatı yaparken menteşe flanşı için dekoratif flanş gizleme kapağı kullanmaktayız.

Parlak Yüzeyli Bayrak Direği

Bayrak direklerimiz parlak yüzeylidir. Paslanmaz çelikten ürettiğimiz bayrak direklerinin yüzeyleri parlak tavlama ile parlatılmaktadır. Yansıma özelliği bulunan bu nitelikteki yüzeyler havadan gelebilecek kirlilikleri ve nemi diğer yüzeylere göre çok daha az barındırırlar ve temizlenmeleri de oldukça kolaydır.

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği fiyatları modele ve boyuta göre değişmektedir. Çeşitli boyutlarda flama ve bayrak için tasarladığımız direkler için çelik ve galvaniz materyal kullanmaktayız. Siz de istediğiniz boyut ve modeldeki bayrak direği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0551 268 37 37