Bayrak Direği

Bayrak Direği İmalatçısı Dev Direk 0 551 268 37 37

Dev Direk 2010 yılından bu yana bayrak direği imalatı yapan bir firmadır. Firmamızın hedefi bayrak direği üretiminde ve pazarlamasında Türkiye genelinde markalaşmaktır. Kaliteli ürünlere, uygun fiyatlara ve sektördeki en iyi hizmete olan bağlılığımızla bu hedefi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Dev Direk, paslanmaz bayrak direği üreten firma olarak Türkiye’nin her bölgesine bayrak direği satışı yapmaktadır. Bayrak direği, flama direği, kollu flama direği, döner kollu flama direği, duvar bayrak direği, iç mekân flama direği gibi direk modellerini üretmekte istenilen ölçülerde özel imalat gerçekleştirebilmektedir. Firmamız, bayrak direklerini 304 kalite paslanmaz çelik ve galvanizden imal etmektedir. Seri üretimini yaptığımız bayrak direklerinde 20 metreye kadar olanları 304 kalite paslanmaz çelikten, 20 metreden 50 metreye kadar olan bayrak direklerini ise sıcak daldırma tekniği adı verilen paslanmaz galvanizden imal etmekteyiz. Ürettiğimiz bayrak direklerini; parlak yüzeyli, menteşeli, içten iplikli ve sonsuz döner bayrak direği şeklinde tasarlamaktayız. Satışımız ankraj malzemeleri, montaj dübelleri ve somunları ile birlikte anahtar teslimi şeklindedir.

Dev Direk olarak, kaliteli malzeme ve hizmet kalitesi konusunda; ürünlerimize ve kendini kanıtlamış ekibimize son derece güvenmekteyiz. Firmamızın sadece bayrak direği ve ekipmanları üretimine ağırlık vermesinin altında bu konuda olan uzmanlığımız yatmaktadır.

Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Fiyatları

Paslanmaz çelik olarak ürettiğimiz 304 kalite bayrak direkleri oldukça uygun fiyatlıdır. İhtiyacınız olan boyuttaki bayrak direği siparişi ve ayrıntılı bilgi için bize 0551 268 37 37 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.