Galvaniz Bayrak Direği 0551 268 37 37

Bayrak direği imalatı yapan Dev Direk olarak uzman teknik personelimiz, geniş makina parkuru ve güleryüzlü sevkiyat personellerimiz ile istediğiniz ölçülerde bayrak direği yapmaktayız. Galvaniz Bayrak Direkleri çeliğin daldırma galvaniz kaplamasıyla imal edilmektedir. Sıcak daldırma kaplama durumu erimiş çinkoya ürünün daldırılıp kaplanması şeklinde yapılmaktadır. Bu şekilde uygulanınca malzeme korozyona karşı çok daha dirençli hale gelmektedir.

Bayrak direkleri bilindiği üzere farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Paslanmaz ve korozyona karşı direnci yüksek sağlam malzemeden imal edilmesi önemlidir. Paslanmaz bayrak direkleri uzun süre hiçbir sorun çıkarmadan kullanılabilmektedir.

Dev Direk tarafından üretilen paslanmaz galvaniz bayrak direkleri sağlam, uygun fiyatlı ve uzun ömürlüdür. Firmamızın ürettiği galvaniz bayrak direği ömrü 100 yıldır. Galvanizden ürettiğimiz bayrak direkleri 20 metre ile 50 metre arasındaki uzun bayrak direkleridir. Bu direkler şehir meydanları, askeriyeler, dağlar, tepeler ve organize sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır.

Bayrak Direği Şartnamesi

 1. Direk imalatında kullanılacak boru malzemeleri AISI 304 kalite paslanmaz krom çelik malzemeden olacaktır.
 2. Bayrak direğin tepesinde bayrağın rüzgar yönünde dönmesine ve Direğe dolanmamasını olanak sağlayan (360 Derece Dönen Sonsuz Dönerli Sistem) Türk patent enstitüsü tarafından tescilli olacaktır.
 3. Boru içerisinden (İskota Örgülü Halat) olacaktır.
 4. Bayrağı indirmek ve Kaldırmak için (Göndere bayrak çekmek için) içten ipli, sisteme uygun portatif kollu, Türk patent enstitüsü tarafından tescilli (Bayrak İndirme Kaldırma Mekanizması) kullanılacaktır.
 5. Bayrak direğini yere bağlanan alt kısmında montaj ve arıza durumunda direği yere yatırabilmek müdahaleyi kolaylaştırmak ve pratikliği sağlamak acısından direk yüksekliğine göre daire veya kare taban, 10 mm galvanizli, yere yatırılabilir menteşeli flanş kullanılacaktır.
 6. Taban menteşeli flanşı ve ankraj vidalarını kapatacak 304 kalite paslanmaz krom (Rozet) ile muhafaza edilecektir.
 7. Direkte bayrağın düz durmasını hem de aşağı inişini ve yukarı çıkmasını kolaylaştıran bayrak sabitleme çubuğu ve sarma boncuğu bayrak ölçüsüne göre paslanmaz krom boru takılacaktır.
 8. Paslanmaz krom çelik borunun görünümü isteğe bağlı parlak veya satine olacaktır.
 9. Nakliyede 0lası çizilme ve ezilmeye karşı tam koruma ambalajlı olacaktır.

Dev Direk olarak, yukarıda belirtilen şartlara uygun bayrak direklerini üretmekteyiz. Ürettiğimiz direkler içten halatlı, 360 derece sonsuz döner tepeli ve menteşelidir. Sıcak daldırma ile ürettiğimiz bayrak direği boyutları:

 • 20 metre bayrak direği,
 • 25 metre bayrak direği,
 • 30 metre bayrak direği,
 • 35 metre bayrak direği,
 • 40 metre bayrak direği,
 • 45 metre bayrak direği ve
 • 50 metre bayrak direği şeklindedir. 20 metre üzeri tüm direklerimiz bu teknikle üretilmektedir.

Galvaniz Bayrak Direkleri Fiyatları

Galvaniz bayrak direği fiyatları, uzun yıllar kullanım ömrü nedeniyle oldukça ekonomiktir. Galvaniz bayrak direklerinin boyutuna oranla fiyatı artmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için bize 0551 268 37 37 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.